Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Role Playing Games
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Role Playing Games 
Mam takie male pytanko czy wsrod uzytkownikow tego forum sa jakcys fani gier RPG (ale nie na kompie tylko prawdziwe RPG z kostkami i takie tam,wtajemniczeni powinnu wiedziec). Jesli sa to czy graja moze jeszcze czy nie.Wiem ze kiedys bylo kolko fanow gier FPP w MCK Piwnica w kazda srode od 17:00, ale bede szczery i powiem ze nie mam pojecia czy to jeszcze funkcjonuje choc mam do MCKu 200 m i czesto tam bywam.

Moj TOPOR pragnie KRWI-Gotrek Gurnisson
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Hmmm Ja Az wielkim fanem niejestem.ale zawsze chcialme pograc w takie gry.moze uda nam sie cos wymyslec Smile

Ja przygode z RPG zaczalem jakos na przelomie siodmej i osmej klasy szkoly podstawowej czyli jakby nie bylo prawie 12 lat temu.Stare dobre czasy z kumplami(sesje trwaly po kilka godzin nawet do siedmiu) wiadomo najwiecej czasu w wakacje sie gralo a potem szkola srednia i powoli czlowiek zaczal zmniejszac ilosc sesji w ciagu miesiaca az skonczylo sie na jednej w miesiacu Sad a pozniej niestety inne zainteresowania wziely gore i skonczylo sie.Jakies piec szesc lat temu ruszylo kolko RPG w MCK Piwnica i tam troche sie chodzilo chociaz juz bardziej ze wzgledu na sentyment,ale musze powiedziec ze zawsze milo sie to wspomina.A co do jakiegos wspolnego grania to bardzo chetnie ale przydaloby sie z piec osob razem z mistrzem gry.

Moj TOPOR pragnie KRWI-Gotrek Gurnisson
Odpowiedz z cytatem

"JASKINIA"
"MAGICZNY MIECZ"
"ROBIN HOOD"

Łakomy kąsek dla Graczy RPG
Zdjęcia na życzenie.

Cena do uzgonienia.

Tel. 503-175-195

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1