Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Wychylić się przed szereg lemingów,wyrwać innych z letargu!
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Wychylić się przed szereg lemingów,wyrwać innych z letargu! 
Do napisania tego postu skłoniła mnie nieustanna, coraz bezczelniejsza tendencja do zakłamywania rzeczywistości, podrzucania tematów zastępczych przez "polskojęzyczne" media.

Jestem niegrzecznym chłopakiem (według pewnych kręgów)!
Głosowałem na PiS, sympatyzuję wiernie z J. Kaczyńskim, podobają mi się poglądy R.Ziemkiewicza, B.Wildsteina, Marcina Wolskiego, ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego, red.Karnowskiego, Lisiewicza, Czabańskiego, Semki, Sakiewicza czyli jednym słowem ludzi zdrowo myślących. Dużo i bez problemów się uczyłem (i nadal uczę) , mieszkam w powiecie bełchatowskim, często jeżdżę po świecie, a bezrobocie nie jest mi znane.
Przeraża mnie głupota polskich "elit", przede wszystkim środowiska "Gazety Wyborczej", tzw."autorytetów" (Kutza, Olbrychskiego, Bartoszewskiego ... ) oraz "wybitnych bojowników"(Wałęsy, Frasyniuka, Michnika ...). W czasach komunistycznych porażająca była głupota i krótkowzroczność komunistów, ich kompletne oderwanie od rzeczywistości, dzisiaj - pseudoautorytetów, zawracających w głowie (na maksa) prostym chłopakom i dziewczętom, którzy w swojej nieświadomości i braku głębszej znajomości najnowszej historii Polski głosowali na Platformę Obywatelską.

Postuluję o założenie jakiegoś stowarzyszenia, klubu, który swoim działaniem mógł by edukować, uświadamiać młode pokolenie z naszego regionu, a gdyby ktoś z innych miejscowości podchwycił temat akcja mogła by się rozszerzyć.
Istnieje już formuła czegoś takiego pod postacią klubów Gazety Polskiej.
Warto by jednak pod inną nazwą skupić poglądy jakie utożsamiają dziennikarze nie tylko Gazety Polskiej oraz politycy prawdziwie liberalni (UPR) oraz narodowo-konserwatywni.

Ludzie jeśli czegoś nie zrobimy to prawda zostanie zakrzyczana!
A młodzież, tzw. lemingi, płytkie pokolenie "cool" nie wyrwą się nigdy spod przewodnictwa ideowego środowisk reprezentowanych przez bardzo wpływowe "polskojęzyczne" media.

Proszę o kontakt na PW zainteresowanych tematem.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1