Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Mezo
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Forge prawda prawda nie dogodzi się nikomu i zawsze każdy wszędzie widzi lepiej...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Odpowiedz z cytatem
A ja się nie zgodzę. Lokal żeby był naprawdę spoko musi mieć swój klimat. A odnośnie wypowiedzi Forge. Byłam w wielu lokalach we Wrocławiu, a tylko dwa mi wpadły w oko. Właśnie Metropolis i taki mały spontaniczny lokalik Qlturka. W Bełchatowie jest ten problem, że jak ktoś zrobi fajny lokal to zaraz coś się musi tam skiepić. Jak nie widzew robi obławy to się dzieciaki najdą. A to, że ktoś wyjedzie do Metropolii i zachwyca się wszystkim dokoła to nie dokońca prawda. Wrocław jest fajnym miastem, ale Bełchatów też ma swój jedyny urok.

Odpowiedz z cytatem
mnie to się marzy taki lokal jak forum fabricum (znaczy to łódzkie) onegdaj, zanim je zamknęli. Ponieważ już trochę stara dupa ze mnie to do lokali dla 16tek (vide fabryka) raczej nie zawitam, a forum było fajną mieszanką przyjemnego miejsca do posiedzenia, domu kultury, klubu techno/ragga/folk/whatever i knajpy. Przychodzili tam ludzie z różnych przedziałów wiekowych i jak na parterze leciało techno, to na pięterku był chillout albo wystawa zdjęć, albo bębny, więc każdy mogł znaleźć coś dla siebie.

W Bełchatowie to bryndza straszna jeśli o lokale chodzi, zupełnie jakby nikt nie miał koncepcji jak zrobić fajny pub, a jak ma koncepcję to kasy nie starcza, efekt taki że konczy sie na lokalach mających maksymalizować zyski wlasciciela, czyli cos do wszystkiego, a glownie dla tych co pija najwięcej, bo z tego najwieksza kasa.

Chyba zaczne częściej do herbaciarni chodzić niż na piwo, ot co...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Mezo dorobiło się strony internetowej: www.klub-mezo.yoyo.pl Shocked

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3