Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1
c
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zmieniony przez janobelchatow dnia Pią 26 Paź 2007 12:30, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
a ja nie wiem co to jest "slocik" xD a w ogóle co ma na celu ten "slocik" czyżbyś się naoglądał Szybkich i Wściekłych ? Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Post haha 
nie nie naogladalem sie.. slot nie wiesz co to jest??hm dobry jestes wiec to jest to samo to cajkis maly zlot samochodow w pewnym miejscu... Wink

Odpowiedz z cytatem
spoko tylko na jaki ^%& tyle tego badziewstwa nadzgales na forum? jakies adhd masz? nie bierz tego do siebie ale porzadek jakis musi byc... pozatym nie widzialem w belchatowie i okolicach "tjuningow" cc i sc takze raczej marne szanse Wink moze sie myle?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
przyjacielu ... nazywajmy rzeczy po imieniu ^.^ a nie mi tu z jakimiś podwórkowymi grypsami wyjeżdżasz. Slot z angielskiego szczelina - slot może występować np. na płycie głównej. Jakbyś od razu napisał "zlot" to nie byłoby żadnego nieporozumienia. Co do Twojego pomysłu, przykleiłeś sobie jakiś parapet na tył malucha ? Very Happy i chcesz sie tym pochwalić ? xD Sorry za sarkazm ale nie mogłem sie powstrzymać XD

Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
widze,że temat "wyedytowany" przez autora,więc zamykam.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1