Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
eska
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem

W kwestii klubów to ja z tzw. "średnich hangarów" najbardziej preferuję właśnie Eskę. Za normalną i uprzejmą ochronę (kiedy trzeba Keny jest jednak zdecydowany i czasem potrafi być niemiły - ale widać do niektórych inaczej nie można Smile ). Spoko kolesi za barem, chociaż szkoda że tak często się zmieniają. Za bezpieczeństwo w klubie w ogóle, byle awaturnik albo znany bełchatowski hools nie wejdzie do klubu dzięki kracie przy wejściu.
Lubiłem imprezy gdy na ekranie chłopaki puszczali smsy z pozdrowieniami i konkursy (chociaż nagrody badziewne), nie spotkałem się z takim czymś w innym lokalu w okolicach (Ale coś ostatnio gdzieś przepadli więc i tych atrakcji nie ma Sad Może urlopują i po wakacjach wrócą? zawsze to jakaś atrakcja).
No i lubię Eskę, czy ja wiem za co? Może z sentymentu do starej Eski, bo tam jednak było bosko!

Żeby nie było, że cukruje: nie podoba mi się, że eska faktycznie wygląda jak stołówka na dworcu PKP w Koluszkach (mogliby coś zrobić z wystrojem, bo to co jest obecnie to kupa), dźwięk jest tragiczny (jak cicho to g...o słychać, jak głośno to rzęzi jakby te głośniki miały ze sto lat i nie słychać własnych myśli), może jakieś błyskające światełka jak w dyskotekach by się przydały na piątki i soboty (milej się hula), no i nie lubię eski za zbyt drogie piwo moim zdaniem a przynajmniej w tygodniu mogliby zachęcać ludków niższą ceną a tak to pustki i nudno trochę siedzieć w kilka osób na takiej wielkiej sali... to chyba wszystko.
Ale i tak stara eska rulez wypas i same miłe (no prawie) wspomnienia... ależ tam się wypiło i wytańczyło... no i ten koedukacyjny kibelek w starej esuni, ech...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Wyciągam temat, bo chciałem zapytać tych którzy może byli, jak było w miniony piątek (31 sierpnia) w Esce na imprezie na której miał być przegląd DJ'ów z B-towa; jakieś DeeJay Party - tak się to chyba nazywało...
Niestety nie mogłem być, bo spędzałem ten weekend we Wrocku. Może więc ktoś coś skrobie? Fajnie było, czy ciulowo jak zwykle ostatnio w esce?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4