Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR - HELP
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR - HELP 
Od jakiegoś czasu komp mi sie często zawiesza i wywala bluescreen:

KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR
...
atapi.sys - adress F8398CA8 base at
F8389000, DateStamp 41107b4d

Na 100% nie są to sterowniki gdyż przeinstalowałem winde i po pierwszym uruchomieniu wywala ten błąd a nawet nic nie zdołałem zainstalować. Kilka dni przerwy od czasu gdy zainstalowałem najnowsze stery do karty grafiki ATI Calalyst 7.2 (ATI Radeon X1600Pro) i znów komp sie zawiesza głównie jak siedze w necie lub mam dużo programów włączonych ale nie zawsze. Chciałbym dodać że błąd ten nieraz występuje podczas grania w giery.

Mój komp : Pentium D 2.8 GhZ, Radeon X1600Pro 512MB 128bit, HDD Western Digital Caviar 250GB, 512 MB RAM DDR2, płyta główna ASROCK 775DualVSTA

Jak myślicie co może być przyczyną ? dysk, płyta główna, zasilacz czy może pamięć ram???
Proszę o pomoc. Pozdro

moga to byc bledy zwiazne z kontrolerem dysku albo dyskiem, sprobuj skombinowac jakis inny i na nim zainstaluj system i zobacz czy problem bedzie sie powtarzal Smile

Też mi sie wydaje że coś z dyskiem a co najdziewniejsze że przy kopiowaniu pomiedzy partycjami na początku transfer wynosi kilka MG a pozniej bo jakims czasie spada do 500kb/s Confused to jest bardzo dziwne albo ostatnio kopiowalem 2 filmy po 700MB to mi kopiowalo 20min Evil or Very Mad chyba trzba oddac dysk na gwarke Crying or Very sad

Cytat:
sprobuj skombinowac jakis inny i na nim zainstaluj system i zobacz czy problem bedzie sie powtarzal

Nie da rady bo komp jest na plombach Crying or Very sad

jak masz gwarancje to loosik niech oni sie martwia, ale tak jak mowisz skoro tak dlugo kopiowal to musi byc cos z nim nie tak Smile

KERNEL_STACK_INPAGE_ERROR

coraz ciekawiej sie zaczyna Shocked Rolling Eyes Laughing

Google moi panowie, google rządzi: http://support.microsoft.com/kb/228753/pl

Jak to powiada jedna osoba "format c: i ogień, jak to nie da rady pierdolnij młotkiem w płytę główną".

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Jeżeli masz płytę z Nvidiwym Nforce 5x i dysk Western digitala to po zainstalowaniu windy i sterów spróbuj menadżer urządzeń> kontroler dysku
i wylacz kolejkowanie zapisu[ncq]

Lub jeżeli twoje ramy chodzą w dualu rozdziel je zaktualizuj bios i spróbuj ponownie;p

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1