Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
26.05 | FIERCE + SILENT WITNESS | Krzysztofory - Kraków
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post 26.05 | FIERCE + SILENT WITNESS | Krzysztofory - Kraków 
BEREADYFOR>
B-DAYPHUNK>

26.05@KRZYSZTOFORY

Z okazji zbliżających się obchodów kolejnej rocznicy działalności kolektywu Neuropunks oraz otwarcia społecznego punktu informacyjnego DNB.pl, kierownictwo komitetu wykonawczego kolektywów dyskdżokejskich Neuropunks oraz Absurd Squad wraz z członkami komitetu kierowniczego spółdzielni DNB.pl, informują o zaplanowanej specjalnie na tą okazję uroczystości, połączonej z dansingiem, która odbędzie się 26go maja w krakowskim klubie Krzysztofory.

Flyer:


Lineup:
SILENT WITNESS/DNAUDIO, QUARANTINE, CRITICAL //UK
FIERCE/DNAUDIO, QUARANTINE //UK

eM FOB N.ONE
N0ID RESET UPALNY
/NEUROPUNKS

ABUSE/LABORATORY
ACID/DNB.PL, NEUROLOGISTS
AZBEST/KOMBINAT FM
BLIZZARD/ABSURD, LABORATORY
GENOM

VJ SN6/SALA NR. 6
VJ GEOMETRIA

Info:

Pod tajemniczym pseudonimem Silent Witness kryje się młody brytyjski artysta – Daniel Braine. Swoją karierę muzyczną zaczynał jako Brainiac, produkując utwory breakbeat’owe dla labelu Stratosphere Recordings. Potężne brzmienie jego produkcji bardzo szybko zwróciło na siebie uwagę czołówki sceny, w tym m.in. The Plump DJ’s, którzy wykorzystali jeden z utworów Daniela („Neuro”) w swoim miksie „Urban Underground”. Podobnie uczynił koncern Sony Music, umieszczając ten sam utwór na oficjalnym soundtrack’u do gry Wipeout Fusion.

Jednak osobą w dużej mierze odpowiedzialną za sukces Daniela na scenie d&b jest niewątpliwie Nico – właściciel wytwórni No U Turn, który zainteresowany breakbeat’owym brzmieniem Brainac’a, nakłonił Daniela do spróbowania swoich sił właśnie w d&b. W efekcie w 2002 roku nakładem wspomnianej wytwórni ukazały się utwory „Contact”, „Higher Rates” oraz „Invasion”.
Pracując pod nowym pseudonimem, Silent Witness bardzo szybko pokazał na co go tak naprawdę stać, zyskując przy tym uznanie zarówno światowej czołówki DJ’ów i producentów d&b, jak i publiczności na całym świecie.

Będąc zagorzałym zwolennikiem opartej na brzmieniach techno odmiany d&b, Silent Witness w swoich produkcjach stara się iść o krok dalej. Łączy on bowiem elementy głębokie i mroczne z tymi bardziej melodyjnymi, transowymi, dodatkowo przyprawiając tą „mieszankę” potężnym beat’em.

Wydając dla takich wytwórni jak DSCi4, Commercial Suicide, Metalheadz, Subtitles, Obscene, Critical, Quarantine oraz DNAudio (label założony przez Daniela wspólnie ze Squire w 2003 roku), Silent Witness ma niezwykle szerokie pole do zaprezentowania w swoich produkcjach talentu, jaki niewątpliwie posiada.
Fierce, czyli Daniel Burke, to obecnie jedna z ważniejszych postaci brytyjskiej sceny d&b. Jego przygoda z „połamaną” muzyką rozpoczęła się w połowie lat 90tych, gdy jako 16-latek rozpoczął współpracę ze słynnym labelem No U Turn. Jego wkład w rozwój muzyki d&b przejawiał się istotnymi wydawnictwami dla takich labeli, jak m.in. Prototype, Metro, Virus, czy też 31 Records.

Poza swoim talentem muzycznym Fierce dał się również poznać jako jeden z najbardziej pasjonujących i energetycznych brytyjskich DJ’ów d&b – co wydaje się potwierdzać liczna rzesza jego fanów w całym UK. Stał się również ikoną tradycyjnego podejścia do miksowania – jego miłość do płyt vinylowych przekłada się zdecydowanie nad możliwość grania z mp3/CD. Fierce jest często nazywany „DJ’em DJ’ów”, tworząc praktycznie za każdym razem zupełnie nowe dźwięki przy pomocy pełnego spektrum aktualnie granych utworów.

W 2006 roku Fierce po raz kolejny pokazał swój ogromny potencjał muzyczny, zakładając własny label - Quarantine. Do współpracy zaprosił m.in. takich artystów jak Dom, Break, Silent Witness, Optiv, D-Bridge oraz Ryme Tyme. Efekt był wręcz porażający - nowy label bardzo szybko umocnił swoją pozycję na światowej scenie d&b, przekładając zdecydowanie jakość wydawanych produkcji ponad ich ilość…


Location:
Krzysztofory, Kraków, ul. Szczepańska 2
Start: 21:00
Entry: 30 pln

drumandbass on 2 floors / 2 bars / vinyl shop / vj set on 4 screens
sunday morning break & fast + chillout zone


Reservations: kuba@absurdvinyl.pl

Darmowe wejsciowki bedzie mozna wygrac podczas trwania audycji:
> subwena (03.05) we wroclawskim radiu luz (klik)
> nocnytrans (04.05) w radiu lodz (klik)
informacje o kolejnych audycjach juz niebawem!

Pamietaj! W jedności nasza siła! Budujmy razem wspólną przyjemność!


_________________
www.industrial-clinic.com
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Post  
o, akurat w dzień matki.


pięknie :]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
"informują o zaplanowanej specjalnie na tą okazję uroczystości, połączonej z dansingiem"
Twisted Evil hyh dzien matki to dansing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  


Farby Bełchatów
Projektant wnętrz