Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Trójbój siłowy bądź podnoszenie ciężarów - czy jest?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Trójbój siłowy bądź podnoszenie ciężarów - czy jest? 
Witam, czy można w naszym mieście trenować gdzieś wyżej wymienione sporty, czy istnieje jakiś klub? Bo ja nie słyszałem. Jest kilka osób, które trenują na własną rękę, co jest możliwe w trójboju ale z podnoszeniem ciężarów jest już gorzej bo wbrew pozorom samemu się niewiele można nauczyć. Co do trójboju to wiem że jeden nastolatek z Bełchatowa trenował pod okiem kolesia, który był bobslejistą na olimpiadzie zimowej w Atlancie (tak, on jest z Bełchatowa i ma siłownię na takim osiedlu domków za szpitalem). A może na jakiejś siłowni jest jakiś instruktor podnoszenia ciężarów który mógłby nauczyć to i owo? Lub załatwic jakoś aby powstał tego typu klub? Myślę, że przy odpowiednich staraniach dało by radę. Co Wy o tym myślicie?
Pozdrawiam!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
z tego co sie orientuje być może mógł by ci pomoc pewien człowiek który ma swoja siłownie na przytorzu Wink tylko ostrzegam do niego trzeba podchodzić z dystansem Laughing poznasz go to będziesz siedział o co chodzi Cool

ps. chodzi mi o siłownie bodajże"Herkules" w sp 13

Odpowiedz z cytatem
silowia nazywa sie "mikrus"

Odpowiedz z cytatem
Tak, przyjemnie byłoby wrócić do starej szkoły Smile Co do pana Mirka to faktycznie dopytam sie go o szczegóły, ale z tego mi mówił uprawiał on trójbój (miał nawet jakieś znaczące tytuły, i faktycznie jest świrnięty na punkcie tego żelastwa), a mi zależałoby głownie na podnoszeniu ciężarów. Poza tym wątpię czy zgodziłby sie na współpracę Z kolei Zbyszek w Herkulesie odpada bo on zajmuje się kulturystyką. Nie wiem, może dałoby się coś wykombinować co do utworzenia sekcji podnoszenia ciężarów? Jestem pewien, że znaleźli by się chętni Smile Może nawet ktoś z forum Question (przypominam że trójbój to martwy ciąg, przysiad i wyciskanie, a podnoszenie ciężarów - rwanie i podrzut czyli to co mamy okazje obserwowac np. na olimpiadach Very Happy )
Pozdrawiam! Cool

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1