Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
zaplecze gastronomiczne
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
a ja slyszalem ze go szefowa caly czas jebie ze a to mieso jest zimne a to napluje do kebabu a to cos znowu spierdoli...
nie polecam

nie robisz siodemkom dobrej reklamy Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
oj michat a od kiedy to ty dbasz o dobra reklame siodemek ? Wink
syntetykowi musze przyznac racje podobne słuchy do mnie doszły, mi odradzali majonez ale nie wiem co to ma wspolnego ... Laughing [/url]

wczoraj dostalem porcje jakiej jeszcze w tej kasie nie widzialem, wiec bez oszczerstw prosze Wink hahaha
7 rox! Cool

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
syntetyk napisał:
a ja slyszalem ze go szefowa caly czas jebie ze a to mieso jest zimne a to napluje do kebabu a to cos znowu spierdoli...
nie polecam

nie robisz siodemkom dobrej reklamy Smile

nawet nie zaprzeczasz czyli cos w tym musi byc Wink

aaa.. zapomnialbym i uwazajcie bo tam reszty nie wydaja
Laughing

Odpowiedz z cytatem
Post Re: zaplecze gastronomiczne 
ajmp napisał:
Ps.Moze kiedys zostaniemy na nocleg i poznamy tez jakies fajne puby? Wink) Mysle, ze jest u Was w miare okay z klubami, nie jest to Łódź, ale nie ma co narzekać.

Wiesz, ja się tu z Łodzi przeprowadziłem, więc porównanie mam. Generalnie tu nie ma żadnej knajpy do której można by się przejść licząc na fajny klimacik (niekoniecznie z chrypiącymi nad głową głośnikami) i dobre żarcie. Jedyne co mi na myśl przychodzi to "gościniec" - mimo że prawie za każdą wizytą tam miałem powody do narzekań to jednak miejsce stara się trzymać jakikolwiek klimat a niektóre potrawy mają korzystny stosunek ceny do jakości. Może jeszcze "dom rzemiosła" (siódemki), ale tam za głośno. Pizzerie tutaj to żenada, ale to akurat nie jest jakiś wyjątek, bo podobnie jest w całej Polsce. Pare plasterków szynki, wymoczone peperoni i kilka oliwek na placku pszennym oblane keczupem to niestety standard ponad który rzadko cokolwiek się wybija. Najwidoczniej się to po prostu nie opłaca, dziwne tylko że niemcom czy austriakom owszem.

Zamiast łazić po pubach wolę po okolicy jeździć, i Tobie też polecam: odwiedź górę kamieńsk, taras widokowy nad odkrywką w kleszczowie, górę popiołów, elektrownię, słok, wawrzkowiznę, wiszące mosty (chyba w klukach), dworek i stawy w słupi (zarzecze)... i parę innych, ale już niekoniecznie po drodze

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
w goscincu bylem raz na pizzy i byla tak niedobra ze powiedzialem sobie nigdy wiecej pizza w przypadkowych lokalach jak juz jesc to tylko w pizzeri jak powiedzialem tak zrobilem teraz tylko fenix innego zarcia w goscincu nie jadlem ale pizza jest nie do zjedzenia Smile

innego zarcia w goscincu nie jadlem ale pizza jest nie do zjedzenia Smile

faktycznie, ja chyba raz jadlem i to byla porazka - gorsza jadalem tylko w miejscowosciach podgórskich (gdzie w ogole mozna trafic na najgorsze pizze nie tylko w Polsce, ale prawdopodobnie na swiecie), natomiast jakies tam makarony i kebaby to w goscincu byly nawet, nawet. Niektore drinki maja recepture zupelnie idiotyczna, bo 25 cl rumu na szklanke mleka na przyklad, co daje efekt tylez smieszny co zenujacy - ale mozna barmanow poprosic zeby wlali wiecej czego trzeba (oczywiscie za doplata Neutral).

Ogolnie lokal max. 3/5 punktow, ale i tak trudno lepszy znalezc w B.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
no wlasnie czemu u nas w belchatowie nie ma zadnego takiego na prawde fajnego miejsca "z prawdziwego zdarzenia"?:/ Sad bo na prawde tu nie ma gdzie wyjsc a jak juz to wszedzie pelno ludzi i zero prywatnosci kazdy slyszy o czym sie rozmawia:/ nie ma takiego miejsca gdzie mogly by byc takie jakies potancowki ze tak powiem nie taka typowa dyska ale pub, dyskoteka i jeszcze jakies rozrywki w jednym:/ ubolewam z ego powodu:( Razz

Dobrą i dużą pizze serwują w Kleopatrze. Polecam. Smile

Odpowiedz z cytatem
Osobiście preferuje pizzerie DaGrasso Cool

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Odpowiedz z cytatem
no daGrasso jest ok, ale shoarma z fenixa tez dobra, polecam Wink

Idź do strony Poprzedni  1, 2