Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Nowy PUB w Bełchatowie??
NOWY PUB?

TAK 92% 92% ( 23 )
NIE 8% 8% ( 2 )

Wszystkich Głosów : 25
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
dokladnie wymieniamy poglady... ale niestety czasem ktos robi z tego "dziecinade" i wypisuje historie o czarnych samochodach czekajacych pod domem Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Ale nie zmienia to faktu ze mod jakis moglby tutaj wkroczyc i niepotrzebne kilka postow poprostu wywalic.

Moj TOPOR pragnie KRWI-Gotrek Gurnisson
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
a tak apropo to ten post byl o nowym pubie Smile

Lol Iksio nie komentuje twojego postu na temat czernej bejcy, bo nim sie juz wystarczajaco skompromitowales. Natomiast odpowiem na ten post:

Cytat:
Underground – tego chyba nie musze komentować. Czy mam wam wkleić definicje która tak bardzo chcieliście ode mnie wydobyć, a która można dostać w 5 sek na google. Tez to mi podejście do gościa …

- Proponuje pojechać do wawy i luknac na pare lokali – Czy to zły pomysł, aby zaczerpnąć pare pomysłów z lokali które cieszą się b.d popularnością w stolicy ?

Juz widac ze nie wiesz co to pojecie znaczy piszac ze kluby undergroundowe ciesza sie b. duza popoluarniasca w stolicy... jak undergound moze byc popolarny skoro samo to pojecie przekresla to twierdzenie? Underground jak sama nazwa wskazuje nie mzoe byc popularny...

W tym tkwi twoj problem xerox, ze swoimi postami o undergroundzie, chciales pokazac jaki to z ciebie stylowy gosciu, w koncu underground jest taki stylowy, oryginalny... szkoda tylko ze piszac te slowa tak naprawde nie wiedziales co one oznaczaja.

A google sobie w dupe wsadz, jesli dla ciebie google i pierwsza strona jaka sie wyswietli po wpisaniu hasla jest rzetelna to powodzenia zycze w tworzeniu klubu undergroundowego!!!

Odpowiedz z cytatem

Skad Ja wiedzialem, ze ktorys z was i tak sie dowali do tego akurat podpunktu ?. Dziecino to chyba jasne, ze jesli klub ktory ( napisalem dostepny jest dla nielicznych czyt. uwaznie calego posta ) nie jest popularny wsrod nich to co to za klub ?. Uwazasz ze chups zakladajac taki klub utrzymalby go z 20 osob ? Znow widac ze sie czepiasz dupy jeza. Kliknij sie w czolo zeby bylo wesolo i wymysl znow cos zabawnego.

Pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem
nie znasz mnie i kojarzyc nie bedziesz, nawet jakbym ci powiedzial nazwisko. Mozesz mi powiedziec gdzie sie uwazam za znawce muzyki klubowej ? doczepilem sie do twojego postu o undergoundzie, zapytalem cie grzecznie co rozumiesz pod pojeciem klubu undergroundowego to sprytnie wybrnales postem w stylu: A to juz ja wiem jaki to bedzie klub, mam go przed oczami.. dalej juz tylko w to brnales.. moze czas sie zastanowic nad soba jak ci 3 osoby mowia ze dojebales z tym undergroundem?
Ps. Gleboko zastanawiam sie nad twoja egzystencja w dziale: "Mysle wiec pisze"

Odpowiedz z cytatem
Skoro Ciebie nie znam to skad mozesz wiedziec jaka Ja jestem osoba ? Bo ktos Ci cos powiedzial ? <hahaha> ( dorosnij )
Rozlozyles mnie tym na lopatki....
Pominmy fakt ze 3/4 ludzi spedza wieksza czesc swojego zycia przed komputerem. ( zwlaszcza w mlodym wieku )
Pominmy fakt 1/3 osob w wieku dojrzewania ma pryszcze Laughing
ale co tam ... hehe

Z przyjemnoscia zapoznam sie z Toba i wytlumacze Ci w 4 oczka co to takiego klub undergroundowy.

Pozdro

Ostatnio zmieniony przez iKsiO dnia Sro 08 Mar 2006 17:43, w całości zmieniany 1 raz

nie musisz mi tlumaczyc co to klub undergroundowy, bo ja to doskonale wiem panie dorosly. Ja nie mam ochoty sie z toba zapoznawac, szukaj chlopcow ktorym bedziesz tlumaczyl co to klub undergroundowy gdzie indziej, moze w holandii tam razem z undegroundem gejostwo idzie w parze. To byl moj ostatni post do ciebie, bo widze ze na dyskusje nie mialem co liczyc, powodzenia w tworzeniu klubu undergroundowego!

Odpowiedz z cytatem
Teraz wszyscy moga zobaczyc jaki z Ciebie lalus internetowy. Wygrzebujesz niegrzecznie jakies smiecie, aby mnie obrazic, a co do czego przychodzi to podwijasz ogon i uciekasz.

Pozdro

Lalus internetowy! [hahahahahaha] no czlowieku nie rozsmieszaj mnie. wlasnie widze kto chce ciagnac to pierdolenie, nie mam juz ochoty dalej z toba pisac, bo tobie nie da sie przetlumaczyc.. juz dawno ci sie skonczyly argumenty.. za duzo razy skompromitowales sie juz w tym temacie [posty do rossiego to juz byl ultra fucking rotfl], dlatego nie chce mi sie dalej z toba gadac... a co do obrazania to ty zaczales z tym zydem, trzeba bylo nie prowokowac. Bez odbioru.

Odpowiedz z cytatem
hahahahhahahahaahaha poczekajcie wstane bo sie wyjebalem....

no dobra, ej wogole nie wiem oco Ci chodzi michat, doje..ales sie jak by Ci krzywde w dziecinstwie zrobil ;/ nie chce mi sie z wami gadac ; )

//Odwaga to tylko dobrze ukrywany strach.//

//(SAA) kox... komu? msg me//
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
michat nie ma sensu Wink jezeli ktos przeczyta ta rozmowe OD POCZATKU DO KONCZA to wyrobi sobie zdanie na temat iksia, wiem ze sie starales ale niektorych rzeczy po prostu nie da sie zmienic i tyle Smile na wszystko znajdzie jakas odpowiedz nawet gdy napisze cos mega idiotycznego i sie skompromituje to w nastepnym poscie puszcza to w niepamiec i odwraca kota ogonem Wink naprawde michat twoj czas jest zbyt cenny - uwierz (wiem z wlasnego doswiadczenia, kiedys tez walczylem na innym forum z wiatrakIEM)

iksio jak widziz powyzszy post NIE JEST DO CIEBIE wiec jesli:

1. chcesz napisac jaki jestem glupi, albo mnie obrazic jakims okresleniem typu "zyd" - spoko pisz na prv
2. chcesz mnie straszyc tym ze "strace zeby" - spoko pisz na prv
3. chcesz napisac ze nie jestem "wart krowiego placka" - spoko jesli tak uwazasz to nie pisz nic
4. chcesz mnie straszyc "ludzmi z czarnej bejcy" - postepowanie jak w punkcie 2
5. masz jakies sensowne argumnty - nie zwlekaj chetnie je przeczytam nareszcie

assmen jak nie wiesz o co kaman to czemu sie smiejesz? tylko nie bij prosze tak jak iksio - sa naprawde duzo bardziej cywilizowane metody rozwiazywania problemu

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
P.S admin wywal wszystkie zrabane posty.

Tak się skałda że 80% tych postów to napisane przez Ciebie.
Przy okazji ostrzeżenie, jeszcze jeden raz takie słownictwo i brak uprzejmości ze strony kogokolwiek = kasowanie konta i/lub ban na IP

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Spike/Jabber
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4