Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
ELEKTRON - internet na dodatkowym komputerze.
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post ELEKTRON - internet na dodatkowym komputerze. 
witam
swoje zapytanie kieruję głównie do naszego kochanego providera ale jeśli już ktoś posiada wlączoną podobną uslugę proszę o opinię na ten temat. posiadam internet z Elektronu (Szybkie łącze stałe, dostęp 160/128 kb/s) i chciałbym podlączyć dodatkowy komputer (Szybkie łącze stałe, dostęp 384/128 kb/s). mam kilka pytań z tym związanych. a mianowicie:
- czy usluga którą wybrałem jest dostępna na przytorzu na ulicy energetyków?
- czy transfer na dwóch kompach w domu jest w jakikolwiek sposób od siebie zależny?
- czy jest mozliwosc podlaczenia dodatkowego komputera na nowego abonenta z zachowaniem znizki na abonament miesieczny? u mnie net jest podlaczony na moja mame a chcialbym placic za dodatkowy komp sam.
- ile trzeba czekac na podlaczenie od momentu zgloszenia?
z góry dzięki za odpowiedź.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ELEKTRON - internet na dodatkowym komputerze. 
blz napisał:
Szybkie łącze stałe, dostęp 160/128 kb/s (...) Szybkie łącze stałe, dostęp 384/128 kb/s

szczerze powiedziawszy smiac mi sie chce z nazw tych uslug Laughing w krakowie to norma 512/512kbps (w abonamencie za 59zl z zewn ip, bez limitow, bez przyblokowany portow), a szybkie lacza nazywaja tak od 2mbit Razz

Jezeli cchesz aby abonament stal na ciebie i drugi odzielny na mame i placic obnizona cene jako "abonament za dodadkowy komputer" to raczje nie mozliwe.Chyba ze elektron bierze pod uwage ze mieszkacie pod tym samym adresem. Radzil bym podpiac sie pod abonament mamy (dorzucasz sie )wtedy by nie bylo takich niejasnosci Smile
Transfer nie bedzie zalezny od drugiego komputera,bo tak po co mial bys placic 70% ceny abonamentu?
Oczywiscie w tej kwestii musi sie wypowiedziec bero albo inny pracownik elektornu Smile