Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odżywki
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
michat napisał:
producent moze zaskarzyc sprzedawce...

Jasne, bo producentom chciało by sie bawić w szukanie wałkow na allegro Rolling Eyes

to dziala na innej zasadzie...
kupujacy pisze do allegro o walku, a dalej to juz allegro dziala u producenta, oszust w takim przypadku ponosi podwojna odpowiedzialnosc (lamie regulamin allegro i naraza sie na konsekwencje prawne ze strony producenta) poza tym wbrew pozorom zglaszajac nieprawidlowosc pomagamy allegro, bo tylko w taki sposob (poprzez wyeliminowanie oszustow) zdabywaja zaufanie u ludzi

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
kumpel odwlekal oplate za aukcje na motoallegro to po miesiacu mu przyslali pismo z paragrafami i grozba postepowania sadowego, a byla to kwota ok 10zl takze mozna goscia pociagnac do odpowiedzialnosci za oszustwo na ich aukcjach Smile

Chcialem odswiezyc temat.
Po dlugiej przerwie wracam na silownie i chcialem sie dowiedziec czy w naszym miescie przez ostatnie lata pojawily sie moze jakies nowe sklepy z odzywkami w ktorych mozna sie w nie zaopatrzyc.
Myslalem o jakis aminokwasach , kreatynie i bialku na poczatek
THX za kazde info

Moj TOPOR pragnie KRWI-Gotrek Gurnisson
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Siema. Otworzyli niedawno Vitamin Shopa w Bełchatownie. Byłem po odżyweczki. Mają niezły wybór i koleś zna sie na rzeczy. Sklep jest na Czaplinieckiej 34. Ceny mają dobre

Odpowiedz z cytatem
Mają ciekawe ceny tylko pytania jak długo?

Osobiście dużo chodzę na siłownie i jedyne suplementy jakie biorę, to witaminy, oraz białko. To drugie kupiłem tutaj: http://eplywak.pl/odzywka-bialkowa-jaka-wybrac/. Dużo pływam i to też raczej traktuje jako element treningowy łączony z siłownią. Można po treningu fajnie się odciążyć i zrelaksować, a dodatkowo jest to świetny sposób na cardio. Polecam!

Odpowiedz z cytatem

A macie czasami tak, że brakuje wam energii? W ogóle nie możecie się na niczym skupić? Czujecie się ospali? Nawet trening was nie pobudza? Ja czasami tak mam, dlatego zastanawiam się czy nie kupić sobie plusssz active https://www.apteka-melissa.pl/produkt/plusssz-active-green-tabletki-musujace-20-szt,24304.html ponieważ czytałam, że dodaje energii, wzmacnia koncentrację. Nie wiem jak wy, ale ja sądzę że warto go wypróbować. Ja go kupię, bo jestem ciekawa jakie przyniesie efekty.

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2