Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Restauracja Warszawa.
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Restauracja Warszawa. 
Hej pragnę zorganizować przyjęcie urodzinowe mojego narzeczonego w restauracji Bubbles w nasze stolicy. Ponoć serwują tam bardzo dobre jedzenie. Szef kuchni dokłada wszelkich starań przy przygotowywaniu posiłków, a obsługa jest sympatyczna dla gości. Co Wy sądzicie?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Jeszcze nie mam swojej ulubionej restauracji gdzie organizuję przyjęcia ale sądzę, że niedługo nią restauracja Akademia. Znajomi wychwalają to miejsce bez przerwy i twierdzą, że jest to jedyne miejsce na takie imprezy, którego wyróżnia niepowtarzalny klimat. Muszę w końcu przekroczyć próg tego lokalu i osobiście przekonać się na czym opiera się jego wyjątkowość. A wy może już tam byliście?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ela78 napisał:
Jeszcze nie mam swojej ulubionej restauracji gdzie organizuję przyjęcia ale sądzę, że niedługo nią restauracja Akademia. Znajomi wychwalają to miejsce bez przerwy i twierdzą, że jest to jedyne miejsce na takie imprezy, którego wyróżnia niepowtarzalny klimat. Muszę w końcu przekroczyć próg tego lokalu i osobiście przekonać się na czym opiera się jego wyjątkowość. A wy może już tam byliście?

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1