Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
prezent na każdą okazję
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post prezent na każdą okazję 
Akurat wczoraj wróciłem z imienin kolegi, podarowaliśmy mu kilka fajnych upominków. Ale największą furorę zrobił ten prezent - to gazetka, która wygląda normalnie jak prawdziwa gazeta, w stylu Wyborcza, czy Rzeczpospolita. Oczywiście w tej gazecie na pierwszej stronie było zdjęcie kumpla wraz z artykułem...hehehhehehee, śmiechu było tyle, że na długo to zapamiętamy. Na stronie gazetomania.pl w praktycznie w kilka minut stworzyliśmy gazetę ze zdjęciem za niewielkie pieniądze. No i proszę bardzo, jaki oryginalny pomysł na prezent. Pozostanie w pamięci na długo. Zachęcam do komentowania Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Jeśli komuś brakuje inspiracji na prezent dla mężczyzny, to moim zdaniem to jest niezły pomysł na prezent dla chłopaka. Sporo wrażeń można spodziewać się w takim samochodzie sportowym. Wolę otrzymać takie coś niż jakiś drobiazg materialny Smile

Odpowiedz z cytatem
Na każdą okazję to najlepiej alkohol i słodycze.

Odpowiedz z cytatem
Ostatnio kupiłem swojemu znajomemu na urodziny taki soundbar - https://iagdrtv.pl/soundbar/. Powiem szczerze, ze urządzenie bardzo, ale to bardzo ciekawe, jeżeli ma sie miejsca w mieszkaniu na postawienie większego nagłośnienia, to jest to chyba najlepszy wybór. Cenowo wypada nawet w porządku, a dźwięk jaki daje jest zadziwiająco dobry

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1