Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Koszulka na prezent
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Koszulka na prezent 
Chciałabym kupić siostrze na imieniny jakąś fajną koszulkę.Co jest teraz modne?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Wiesz teraz bardzo modne i fajne się t-shirty od projektantów. Praktycznie każda chciałabym chociaż jeden taki mieć w swoim domu. Moze pomyśl żeby własnie coś takiego jej kupić. To były moim zdaniem świetny pomysł na prezent.

Odpowiedz z cytatem
Myślę że kawa będzie odpowiednim prezentem .Co do ubrań to nie zawsze trafisz w gust .Zerknij tutaj widziałam tam ostatnio coffeedesk.pl szeroką ofertę doskonałych kaw , na pewno taki prezent okaże się strzałem w dziesiątkę ,a smak i aromat odpowiedniej kawy podbije jej serce.

Odpowiedz z cytatem
koszulka chyba jest lepszym pomysłem niż kawa.
Najlpiej spytać się siostry co by chciała dostaćSmile

Odpowiedz z cytatem
Koszulka to nawet fajny pomysł. Widziałam w wielu skepach internetowych możliwość wygenerowania dowolnego wzoru. Wiec można samemu stworzyć jakaś fajna koszulkę. Później już tylko przelew internetowy i koszulka leci do przyszłego właściciela.

Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz sprawić siostrze frajdę to najlepiej załatw jej koszulkę z autografem jej ulubionego wokalisty czy aktora.Taką koszulkę warto od razu oprawić w antyramę dobrej jakości żeby prezent się nie zniszczył.Warto odwiedzić sklep z antyramami https://aluramy.pl/antyramy
Moim zdaniem taki prezent to marzenie wielu młodych ludzi,każdy by się ucieszył i poczuł wyjątkowo.
Teraz też nie jest to zbyt trudne,zdobycie takiej koszulki z autografem,wielu menagerów znanych ludzi oferuje takie gadżety dla fanów gwiazd.Wystarczy tylko się trochę postarać,a efekt murowany.

Odpowiedz z cytatem
Najlepiej poszukac czegos w necie. Sama znasz chyba najlepiej swoja siostrze i wiesz, co moze sie jej podobac. Ja szczerze mowiac sama mam zawsze problem z wyborem prezentu i nigdy nie wiem na co sie zdecydowac. Ostatnio np. myslalam sobie, czy usuwanie celulitu warszawa bylby dobrym pomyslem na prezent dla mamy... Mnie sie wydaje, ze by sie ucieszyla.

Odpowiedz z cytatem
Jeżeli już myślisz o koszulce to fajne są te ze śmiesznymi napisami , np Dobra Siostra

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1