Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Firmy projektujące strony www - kogo polecacie?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Firmy projektujące strony www - kogo polecacie? 
jak w temacie, przymierzam sie do zlecenia wykonania swojej firmowej www i szukam kogoś, kto sie naprawde do tego przylozy... do tego chcialbym od razu ja pozycjonowac... takze jak znacie jakies firmy sprawdzone dajcie znac dzieki

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
generalnie w Bełchatowie ciężko jest z takimi firmami, ale jedną mogę ci polecić bo sam korzystałem jakis czas temu z ich usług, do tej pory wracam jak tylko cos mi sie dzieje z komputerem, bo maja na miejscu tez serwis Very Happy http://www.codeengineers.com/agencja_interaktywna/ no i fajnie ze udostepniaja ci cmsa wiec nie mozesz sam sobie wrzucac tresci Smile pozycjonowanie też robią

nie chcę żeby to zabrzmiało jakbym ich reklamował, ale muszę ci powiedzieć, ze jak sam szukałem to oni byli najtansi w miescie, a strone zrobili mega...

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Posprawdzaj portfolio poszczególnych agencji, niekoniecznie z naszej okolicy - możesz też zlecić komuś wykonanie zdalnie.

Ostatnio zmieniony przez kiero dnia Nie 26 Paź 2014 14:50, w całości zmieniany 1 raz

Dzięki za odpowiedzi, jednak liczyłem na konkretne namiary:) wiecie, nieraz cieżko przez telefon coś wytłumaczyc, chciałbym usiaść z człowiekiem i powiedzieć co i jak

Odpowiedz z cytatem
Obecnie jest bardzo dużo firm, które zajmują się tego typu usługami. Polecam sprawdzić opinie w internecie bo to jest bardzo dużym wyznacznikiem jakości. Na przykład ja szukając specjalistów zawsze posiłkuje się opiniami w internecie. W przypadku ortodontów Pani Anna Stach - ortodonta Wołomin ma rewelacyjne opinie i dlatego przekonałem się sam!

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1