Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Gabinet stomatologiczny
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Gabinet stomatologiczny 
Jaki polecacie gabinet stomatologiczny w Bełchatowie? Muszę niedługo iść do dentysty i się zastanawiam gdzie pójść. Aha i jakie ceny za wizyty?

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
ja chodze do takiej pani na binkowie ona przyjmuje w swoim domu na tym osiedlu domkow jednorodzinnych kolo kosciola, a co do ceny to zalezy co Ci zrobi, natomiast kiedys dawno temu bylam w centrum stomatologicznym( na przeciwko duzego rynku) i tam bylo milo i bezbolesnie-polecam Smile

Ostatnio zmieniony przez mycha dnia Sro 25 Kwi 2007 0:04, w całości zmieniany 1 raz

ja też polecam tą panią na Binkowie,ma również gabinet w PG nr 1. Doklejała mi 2 lata temu dwa zęby i się nadal trzymają :}

Odpowiedz z cytatem
Jak już kogoś polecacie to bardziej się określcie ... Wszystko by było jasne gdyby nie to, że tam dwie dentystki przyjmują Smile O tyle dobrze, że obie są dobre w tym co robią ...

Ja systematycznie chodzę do Polityłło-Lewandowskiej, ze dwa razy może byłem u Wagenknechtowej

Ta druga jest uznawana za najlepszą dentystkę w Bełchatowie, w związku z tym okres oczekiwania na wizytę nawet pół roku. W pierwszym przypadku mozę to być od miesiąca do trzech.

Ceny u Wagenknecht się nie wypowiadam z racji tego, że po prostu nie wiem. Lewandowska od 50 wzwyż, przeważnie zrobienie jednego zęba (jeżeli to nie jest leczenie kanałowe) 80 złociszy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
ja wlasnie chodze do Polityłło-Lewandowskiej, ostatnio mialam robiony opatrunek i to wynioslo 30 zl... za przeglad chyba nic sie nie placi Razz, a reszta to nie wiem za bardzo ile wynosi :)ale polecam Smile

nie znam dentysty u ktorego placiloby sie za przeglad Wink

Odpowiedz z cytatem
nie znam dentysty u ktorego placiloby sie za przeglad Wink

jejku co ja Ci zrobilam Sad czy na prawde jestem taka okropna ze mnie przesladujesz Question ;P

nie wiem czy okropna ale wiem ze dentysta za przeglad nie wezmie grosza, no chyba ze jest jakis pojebany....

ps. naprawde pisze sie razem:)

Odpowiedz z cytatem
centrum stomatologiczne w zyciu tam nie idzcie przez tych "pedalow" stracilem 3 zeby.

grypserek napisał:
Ja systematycznie chodzę do Polityłło-Lewandowskiej, ze dwa razy może byłem u Wagenknechtowej
Ta druga jest uznawana za najlepszą dentystkę w Bełchatowie, w związku z tym okres oczekiwania na wizytę nawet pół roku. W pierwszym przypadku może to być od miesiąca do trzech.

Poważnie tak się długo czeka u tej Wagenknecht? To jest ulica Solna, zgadza się? Naprawdę taka dobra, bo ja będę miał bardziej skomplikowany zabieg, a do jakiś partaczy nie chcę iść Wink

więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem!
Odpowiedz z cytatem
axelf powiem tak, stały klient może czekać krócej, ma też możliwość szybszego załatwienia wizyty dla znajomej osoby.
Ale babka ogólnie bardzo kontaktowa, możesz spróbować się z nią dogadać.

Aha tak to jest na Solnej, 2 lub 3 dom od strony ul. Diamentowej w stronę ul. Szmaragdowej czy Brylantowej Smile
axelf i nie zdziw się jak Ci zaproponuje "fajną" godzinę np. 22:30 Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o naprawdę dobrego stomatologa to mogę Wam polecić mojego, do którego chodzę już od bardzo długiego czasu. Klinika Stomatologiczna Platinum Dent w Kielcach to świetne miejsce w którym leczą zęby bezboleśnie i skutecznie. Zawsze jestem zadowolona z ich usług, dlatego chce się z Wami nimi podzielić. Jakby ktoś potrzebował pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000 www.platinumdent.pl

Odpowiedz z cytatem
jak lecza wasze zeby ze znieczuleniem cvzy bez ?

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1