Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Kredyt firmowy - pomoc w wyborze
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Kredyt firmowy - pomoc w wyborze 
Pytanie do przedsiębiorców:

Jaki bank polecacie w celu zaciągnięcia kredytu na rozwój firmy?

Ciężko mi porównać oferty banków, ponieważ na stronach internetowych nie ma dokładnych szczegółów. Pod uwagę biorę skorzystanie z doradztwa, tak aby doradca wskazał mi bank i ofertę, która będzie najbardziej opłacalna dla mojej działalności. Na innym forum ktoś mi polecił doradztwo w taxcare w zakresie kredytów firmowych.

Jeśli wiecie gdzie warto iść po kredyt firmowy to piszcie, który bank wybrac, ewentualnie którą firmę doradczą.

ps. przy okazji tematu zapytam także, czy w naszym regionie są obecnie prowadzone jakieś projekty unijne, umożliwiające otrzymanie dotacji istniejącym firmom?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem

najlepiej sprawdź porównywarkę w internecie jakąś

A ile wiosen / miesięcy liczy sobie Twoja firma? Jeżeli jest nowa to podobno można zapomnieć o kredycie na firmę, chyba że (a i to nie pewne że bank udzieli) pod solidne zabezpieczenie - hipoteczne. Wiem co pisze, bo sam się ubiegałem. O realiach kredytowych dla firm jest pokaźny pliczek tekstów tutaj: http://pamietnikwindykatora.pl/category/kredyty-dla-firm/ zaden bank nowej firmy nie skredytuje, włącznie z Idea bankiem.

A propos, Tax Care jest chyba kapitałowo powiązany z Idea Bank.

Odpowiedz z cytatem
Post kredyt online 
Szukacie bardzo dobrej opcji na swoje wydatki ? A może prowadzicie własną działalność gospodarczą i szukacie idealnego kredytu ? Tylko nie chwilówki ! Według mnie, a korzystałam z paru ofert kredytów i chwilówek najlepszą opcją w dzisiejszych czasach są pożyczki pozabankowe, kredyt dla firm bez zaświadczeń to jedna z oferta firmy ASSA która udziela szybkich kredytów ratalnych, decyzje nawet do 15 min ! Bez ukrytych kosztów, niezła opcja na start !

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1