Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
THE BEST SEX ONLINE
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
buahaha Laughing karzdy tam sobie cos od czasu do czasu przykuka Rolling Eyes

Naucz sie pisac bo wstyd ! Widzac twoje bledy nie wyrabiam. Nie widzialem nigdy takiego "pismaka". Nie dosc ze nie uczysz sie na bledach i piszesz jak przedszkolak to wytykasz innym bledy.

O stary naprawde popłakałem sie masz chusteczki .... ?
I skoncz juz ... no chyba ze za błedy ortograficzne i za pismaczenie masz zamiar mnie zbic to znow jakas grozba z twojej strony ? juz raz jakies BMW tam miało stac i sie czaic na mnie ... Wiem ze masz problemy i fora to całe twoje życie ale nie wchodz do mojego ogrodka ja nie bede do twojego właził, i skoncz jakies głupie zaczepki bo nie mam ochoty z toba na polemikę ktora do niczego nie prowadzi a i na zadną ustawke sie z tobą nie umowie nie mam ochoty ani czasu Laughing (od razu pisze bys nie musiał sie znow do mnie na gg podłączyć i umawiac na sparing nie mam czasu na pierdoły i naprawe skrzywionej psychiki jakiegoś nastolatka)
Pozdro
a mam udokumentowana dysortografie jesli Cie to interesuje (jak nie wierzeszysz moge Ci przesłac historei terapi) Wink wiesz mi był bys ze mnie dumny jakie postepy poczyniłem :* najwarzniejsze to samo doskonalenie
Wybaczcie mi błedy ortograficzne postaram sie poprawic

Naucz sie pisac bo wstyd ! Widzac twoje bledy nie wyrabiam. Nie widzialem nigdy takiego "pismaka". Nie dosc ze nie uczysz sie na bledach i piszesz jak przedszkolak to wytykasz innym bledy.

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2