Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
[Users] Moderatorzy
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post [Users] Moderatorzy 
Istnieje tutaj cos takiego ? Smile Mozna by pomyslec o zwiekszeniu ich grona - pilnowanie kultury, przestrzeganie ortografiii ( mala propaganda Razz ), porzadku w tematach ( dublowane posty, cytowanie poprzedniego postu, nastepny post zamiast "edit" itp. ). Mozna by zaczac juz teraz, bo za jakis czas bedzie niemialy burdel Smile

Sleesh, dobry pomysl Wink bo nie oszukujmy sie... troche sie tu syf robi... :-/

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Na t? chwile zbyt ma?a liczba user?w aby zwi?ksza? grono moderator?w.
Co prawda post?w du?o ale ich poziom jest jaki jest, teraz trzeba to forum przede wszystkim rozkr?ci?, aby wchodzi?o na nie jak najwi?cej nowych u?ytkownik?w.
Zreszt? to jest tylko moje zdanie...
Admini i tak zrobi? jak b?d? chcieli, bowiem to oni tu rz?dz? Wink

Odpowiedz z cytatem
jak dla mnie to moderatorzy powinni pilnowa? r?wnierz czysto?ci j.polskiego w sensie,nie wplatania wyraz?w z innych j?zyk?w,jestesmy Polakami i powinnismy m?wi? po Polsku.Ja wyznaje zasad?,?e lepiej z b??dami ale po Polsku ni? dobrze a np. po Angielsku..

Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Co do wielkiego smietnika trzeba sie zgodzic duza ilosc postow albo nie wnosi nic do tematu albo jest zwyklym spamem.

Moj TOPOR pragnie KRWI-Gotrek Gurnisson
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
A ja mam pytanie do nowego moda, czemu nie mo?na cytowa? wcze?niejszych post?w Shocked
Chyba po to jest ta funkcja aby jej u?ywa?, troch? tego nie rozumiem, bowiem osoba kt?ra nie mia?a styczno?ci z tematem wcze?niej b?dzie musia?a my?le? na czyj post jest dana odpowied? itd.
Z tym aby nie pisac posta pod postem ca?kiem si? zgadzam, ale z tym cytowaniem troche lipa Rolling Eyes

Odpowiedz z cytatem
Cytowanie jest wlasnie by zaznaczyc na ktory post odpowiadamy JESLI jest on inny niz poprzedzajacy odpowiedz. Jakos tak Wink

Cytowanie jest wlasnie by zaznaczyc na ktory post odpowiadamy JESLI jest on inny niz poprzedzajacy odpowiedz. Jakos tak Wink

No zacytowa?em ciebie, i napewno lepiej wygl?da gdy nad odpowiedzi? jest tekst do kt?rego skierowana jest odpowied?, ni? sam tekst bez cytatu, niby drobnostk? jednak dla mnie g?upie jest to ?e nie mo?na u?ywa? tej funkcji tak jak ja zrobi?em to teraz Shocked
Przecie? w ?adnym stopniu nie obci??a to dzia?ania tego forum, a napewno lepiej wygl?da i przegl?danie temat?w b?dzie ?atwiejsze...

Odpowiedz z cytatem
Wprowadzanie tzw. zasad itp. ma na celu utrzymanie porzadku. Gdy/jesli to forum mialoby sie rozrosnac, wierz mi ze gdy tematy beda coraz obszerniejsze w posty, i kazdy tak bedzie cytowal, cholernie ciezko bedzie cokolwiek wychwycic z dyskusji. Jeszcze pikus gdy ktos cytuje krociutki tekst jak ty teraz to zrobiles, ale np. bodajze meftic juz zrobil blad w temacie o furkach. Zacytowal post w ktorym byl obrazek + kilka linijek tekstu. Beznadziejnie to wyglada, zmniejsza czytelnosc i w ogole be. Rules are rules, wiec nie mozna za bardzo dokonywac selekcji typu "ten cytat moze byc, a ten nie" - sa okreslone jasno zasady ( a raczej beda Wink ) i tego nalezy sie trzymac.

Rozumiem, i w jakim? stopniu si? zgadzam, jednak pos to post, i ka?dy powinnien mie? prawo do zacytowania tekstu.
Rozwi?zaniem wg. mnie by?oby napisanie regulaminu, i zamie?cic w nim dwa punkty dotycz?ce cytowania, jeden aby nie cytowa? wi?cej ni? jednego postu, a drugi aby wog?le nie cytowa? zdj??.
Ze zdj?ciami ca?kiem si? zgadzam, przegl?danie temat?w w kt?rym cytowane s? fotki jest ci??kie, no i strony z kt?rych fotki s? zamieszczane te? mog? mie? problemy z transferem Wink
Hehe nie obejdzie si? bez regulaminu, i proponuje zamie?cic w nim w?asnie dwa punkty kt?re wy?ej wymieni?em.

Odpowiedz z cytatem
Ja tam szczerze nie widze problemu z cytowaniem. Jeszcze sie nie spotkalem z takimi klopotami ze kazdy cytuje cale strony,wypowiedzi. Jak juz to wysptepuje sporawdycznie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
jak dla mnie to moderatorzy powinni pilnowa? r?wnierz czysto?ci j.polskiego w sensie,nie wplatania wyraz?w z innych j?zyk?w,jestesmy Polakami i powinnismy m?wi? po Polsku.Ja wyznaje zasad?,?e lepiej z b??dami ale po Polsku ni? dobrze a np. po Angielsku.

Meble sosnowe producent
meble toruń

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1