Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Wesela, imprezy okolicznościowe Polecam !!! www.laura.bai.pl
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Moja dobra znojoma miala wesele na tej sali. Powiedziala mi, ze z tym panem nic ustnie sie nie uzgadnia tylko na pismie, bo przed samiutkim weselem sa niedomowienia.

Jakie niedomówienia, nie bardzo rozumiem o co Pani chodzi, warunki umowy, które są zawsze zawarte na piśmie, zawsze są spełnianie, nie zdarzyło sie jeszcze (i na pewno nie zdarzy się), aby jakiś punkt umowy weselnej został pominięty, także proszę nie pisać takich bzdur, gdyż są one nie prawdziwe, a jak już coś Pani chce napisać to proszę swoje słowa w jakiś sposób udowodnić.

P.S. Moja dobra znajoma, znajomej mojego znajomego znajomej zna Panią Razz. Rozumiemy się Laughing Wink

Tyle ode mnie.

LukiQ napisał:
Jakie niedomówienia, nie bardzo rozumiem o co Pani chodzi, warunki umowy, które są zawsze zawarte na piśmie, zawsze są spełnianie, nie zdarzyło sie jeszcze (i na pewno nie zdarzy się), aby jakiś punkt umowy weselnej został pominięty, także proszę nie pisać takich bzdur, gdyż są one nie prawdziwe, a jak już coś Pani chce napisać to proszę swoje słowa w jakiś sposób udowodnić.

LukiQ, Ty tak na poważnie czy tylko udajesz głupiego? Tu nie chodzi o to co jest napisane w umowie, ale o to co jest załatwiane "na gębę".
Żeby nie było, że się czepiam, aggna jak się planuje taką "imprezę" to wszystko do umowy się wpisuje, warto wcześniej przemyśleć co by się konkretnie chciało i wpisać do umowy, załatwianie ustnie przeważnie mija się z celem, każdy właściciel kręci tak żeby zarobić, tylko jedni mniej inni bardziej.

LukiQ napisał:

P.S. Moja dobra znajoma, znajomej mojego znajomego znajomej zna Panią Razz. Rozumiemy się Laughing Wink
Tyle ode mnie.

Heh, właśnie wyśmiewasz się z najlepszej reklamy lokalu, to że ktoś jest niezadowolony i będzie to rozpowiadał bardziej wpłynie na ludzi niż to, że właściciel czy osoba powiązana z interesem zaprzecza faktom, czy insynuacjom. Wyż demograficzny powoli się kończy i trzeba będzie jechać na opinii, bo sporo jest domów weselnych, więc raczej czas na zmiany ...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Eh ty jak zwykle swoje grypserek..., wybierz się kiedyś do Laury i zobacz jak wygląda umowa przyjęcia weselnego. Wtedy dopiero możesz mówić coś o tym. Kto chce coś dodać do umowy weselnej, to nie ma z tym żadnego problemu.

Co do wyśmiewania, bawią mnie komentarze w stylu : ''...moja znajoma/y..."; nie tylko tutaj, to forum nie jest wyjątkiem.

grypserek napisał:

LukiQ, Ty tak na poważnie czy tylko udajesz głupiego? Tu nie chodzi o to co jest napisane w umowie, ale o to co jest załatwiane "na gębę".
Żeby nie było, że się czepiam, aggna jak się planuje taką "imprezę" to wszystko do umowy się wpisuje, warto wcześniej przemyśleć co by się konkretnie chciało i wpisać do umowy, załatwianie ustnie przeważnie mija się z celem, każdy właściciel kręci tak żeby zarobić, tylko jedni mniej inni bardziej.

grypserek co wg Ciebie jest najistotniejsze w umowie, na co niechętnie godzą się właściciele sal bankietowych (np Laura?)
podaj przykłady będzie łatwiej dyskutować ( pomijam już temat menu bo podobno już dają do domu Smile )

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
LukiQ a Ty dalej swoje Wink Ja się lubię czepiać, zwłaszcza tych co nie umieją czytać ze zrozumieniem, mowa tutaj nie jest o tym co jest w umowie, ale o tym czego nie ma a jest załatwiane słownie. Nie zawsze podczas podpisania umowy wiadomo co jeszcze wpisać. Uważam, tak jak napisałem wcześniej, że każdy właściciel kręci. Dla przykładu nie podam teraz Laury, a Dworek Starą Szkołę, w innych domach weselnych pokój dla nowożeńców jest za darmo, tutaj płatny, bodajże 100 zł - jak dla mnie pierwszy wałek, po późniejszych uzgodnieniach, jeżeli weźmie się wszystkie pokoje dla gości - pokój dla nowożeńców darmo. Ale, że właściciel chciał dalej zarobić, to w końcu stanęło na tym, że za zapłacenie za przystrojenie sali albo wiejski stół tenże pokój będzie za darmo. Wiejski stół czy przystrojenie sali - to koszt około 500 zł, nam się wystrój nie podobał, więc sami załatwiliśmy strojenie sali, a wiejski stół również był przez nas zorganizowany, więc pozostało zapłacenie 100 zł za pokój, który miał być darmowy.

LukiQ odnośnie tekstu "moja znajoma/y" - mnie ten tekst nie bawi, zaufam opinii ludzi, którzy mieli styczność z właścicielem niż właścicielowi, bo ... KAŻDY właściciel sali bankietowej to krętacz ...

bg2712 no podobno dają Smile i to dzięki temu tematowi Smile Ogólnie rzecz biorąc właściciele kręcą w temacie, w którym mogą mniej zyskać, proste, każdy chce zarobić. Czyli w takich tematach jak:
- strojenie sali (bo w większości to oferują)
- tort weselny
- wspomniane pokoje (przekręt, o którym tylko w kwestii Dworku słyszałem/brałem udział)
- jedzenie (też ciekawy temat ciepłych posiłków, jak klient rezygnuje z jakiegoś ciepłego posiłku to cena spada mniej więcej 2zł/posiłek, ale jakby zdecydował się zwiększyć to cena w górę idzie o jakieś 5 złociszy)

bg2712 najlepiej jakbyś poszukał na jakichś forach ślubnych tematu odnośnie umów z lokalami, na pewno znajdziesz tam temat odnośnie sporządzania umów i co powinno się znaleźć w takiej umowie.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem

bg2712 no podobno dają Smile i to dzięki temu tematowi Smile Ogólnie rzecz biorąc właściciele kręcą w temacie, w którym mogą mniej zyskać, proste, każdy chce zarobić. Czyli w takich tematach jak:
- strojenie sali (bo w większości to oferują)
- tort weselny
- wspomniane pokoje (przekręt, o którym tylko w kwestii Dworku słyszałem/brałem udział)
- jedzenie (też ciekawy temat ciepłych posiłków, jak klient rezygnuje z jakiegoś ciepłego posiłku to cena spada mniej więcej 2zł/posiłek, ale jakby zdecydował się zwiększyć to cena w górę idzie o jakieś 5 złociszy)

bg2712 najlepiej jakbyś poszukał na jakichś forach ślubnych tematu odnośnie umów z lokalami, na pewno znajdziesz tam temat odnośnie sporządzania umów i co powinno się znaleźć w takiej umowie.

coraz bardziej podoba mi się ten temat Wink
wytłumacz o co chodzi z tym tortem ?
co do pokoi z tego co wiem to w laurze dla młodych gratis, a pozostałe za 200zł pokój
co do posiłków to nie wiem jak jest w laurze. LukiQ czy jest możliwość zrezygnowania z posiłku żeby obniżyć cenę ?

Odpowiedz z cytatem

Co do ostatecznych uzgodnień dotyczących kosztów imprezy to jest kwestia załatwiana tylko i wyłącznie z klientem indywidualnie i nie jest to temat do dyskusji na forum a z właścicielem lokalu.

WItam wszystkich:)
16 maja mieliśmy wesele w Laurze:) I tu własnie pragniemy raz jeszcze podziękować całej obsłudze za kapitalną zabawę i fachową obsługęSmile
Przyjęcie na bardzo wysokim poziomie.
Nie wiemy skąd się wziął mit, że załatwienie czegokolwiek w Laurze, graniczy z cudem? Przy podpisywaniu umowy z właścicielem, nie mieliśmy żadnych problemów, a wręcz przeciwnie, spotkaliśmy się z dużą pomocą z jego strony. Wszystkie świadczenie, które były objęte ceną, zostały zrealizowane.

Wystrój sali - elegancki i bardzo urlokliwy:)
Jedzenie przepyszne:) Niczego nie brakowało, a wszystko to, co zostało z przyjęcia zostało nam zapakowane i oddane.
Obsługa - szyba i profesjonalna. Spełniali każdą prośbę w sekundę.
Tort - bardzo dobry, ze świecącymi racami, bez przesadzonej, kiczowatej dekoracji.
Pokoje gościnne - prawdziwy luksus, wszystkie z łazienkami.

Nie mamy żadnych zastrzeżeń i gorąco polecamy!!!!
Wszystkich, którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości, lub chcieliby zasięgnąć porady, prosimy o kontakt: jagsob@tlen.pl
NAPRAWDĘ WARTO!!!!!!
Niczego nie żałujemy i gdybyśmy mieli drugi raz organizować wesele - też ybralibyśmy Laurę.

Odpowiedz z cytatem
Mieliśmy wesele w "Laurze" 2 maja 2009 i było świetnie. Nie wiem od czego zacząć. Wystrój sali zamówiony u Właściciela bardzo ładny. Jedzenie przepyszne i w takich ilościach, że nie do przejedzenia. Wszystko świeże i pachnące. Pokoje gościnne ładne i komfortowe. Organizacja i obsługa bez zarzutu. Można też liczyć na poradę Właścicieli, ponieważ organizują przyjęcia już jakiś czas i wiedzą co mówią. Goście bardzo zadowoleni, do tej pory jeszcze wspominają i chwalą imprezę. Gdybyśmy mieli jeszcze raz organizować wesele to tylko w "Laurze"!

Odpowiedz z cytatem
Z tymi "ludźmi" faktycznie lepiej zawsze wszystko spisywać na piśmie. Jest to koleś , który kombinowanie wyssał razem z mlekiem matki i ustrojem , w którym się wychował. To , że jest gburem, chamem i często oszukiwał ludzi( w tym swoich pracowników) to prawda. Na szczęście nie jest to żaden z autorytetów jeśli chodzi o gastronomię w Bełchatowie. A ten który jest na zdjęciach jako LukiQ to już w ogóle niewypał, syn właściciela, który zawsze będzie trzymał jego stronę, a poza tym wie on tylko tyle o gastronomii ile podpatrzył u tatusia(w skali lokali bełchatowskich to nic). Ogólnie nadają się tylko na dom weselny( i to wtedy kiedy są w wysokiej formie). W tej chwili kiedy funkcjonują jako restauracja osobiście nie polecam tam zaglądać(znam wszystkie restauracje w okolicy i to tej bardzo dalekiej)

Odpowiedz z cytatem
Właśnie mialam tam wesele...sala bardzo ładna i na zewnątrz również...menu dostałam juz wczesniej do przejrzenia w domu i jedzenie po prostu pyszne!!
Właściciel bardzo miły można dogadać sie ze wszystkim..jestesmy bardzo zadowoleni Surprised

Odpowiedz z cytatem
Post savares 
Hej, 25 sierpnia miałam ślub, sale, domy, limuzyne dekorował nam Savares, jesteśmy zachwyceni ich pracą i kompetencja z czystym sumieniem polecam ta firme. Co do Sawaresa to mieliśmy też od nich dwóch kamerzystów, sympatyczni, pomogli nam rozładowac troche stres a w dodatkupo obejrzeniu plyty nie moglismy wyjsc z podziwu jak zostalo wszystko dograne i z montazowane. Co do dekoracji kościola ze wzgledu na druga pare ktora tez brala slub tego samego dnia zdecydowalismy sie na firme Dartommar, NIE POLECAM, niedosc ze drogo to dywan tiule byly brudne, poszarpane koncowki materialow nie byly schowane. Bylismy drugim slubem w kolejnosci nikt z firmy nie byl obecny w kosciele aby poprawic dekoracje i pozapalac swieczki w ostatecznosci przed ceremonia nasz kamerzysta latal z zapalniczkaza co mu dziekujemy. Jesli macie watpliwosci czy decydowac sie na Savaresa bo ludzie mowia ze za drogo bo zlerobia itd to same bzdury nie wahajcie sie naprawde warto.Co do sali wesele mialam w sali ,, Przy Patykach,, i o tym tez zlego slowa nie moge powiedziec. Wszystko odbywalo sie na wysokim poziomie. Jesli macie pytania piszcie.

Odpowiedz z cytatem
ja byłam jako gość na weselu w Laurze, zresztą pisałam o tym tutaj: http://forum.belchatow.info/viewtopic.php?p=18509#18509 i do niczego się nie można przyczepićSmile zabawa była świetna Smile

Odpowiedz z cytatem
Post Re: savares 
btggmartuska napisał:
Hej, 25 sierpnia miałam ślub, sale, domy, limuzyne dekorował nam Savares, jesteśmy zachwyceni ich pracą i kompetencja z czystym sumieniem polecam ta firme. Co do Sawaresa to mieliśmy też od nich dwóch kamerzystów, sympatyczni, pomogli nam rozładowac troche stres a w dodatkupo obejrzeniu plyty nie moglismy wyjsc z podziwu jak zostalo wszystko dograne i z montazowane. Co do dekoracji kościola ze wzgledu na druga pare ktora tez brala slub tego samego dnia zdecydowalismy sie na firme Dartommar, NIE POLECAM, niedosc ze drogo to dywan tiule byly brudne, poszarpane koncowki materialow nie byly schowane. Bylismy drugim slubem w kolejnosci nikt z firmy nie byl obecny w kosciele aby poprawic dekoracje i pozapalac swieczki w ostatecznosci przed ceremonia nasz kamerzysta latal z zapalniczkaza co mu dziekujemy. Jesli macie watpliwosci czy decydowac sie na Savaresa bo ludzie mowia ze za drogo bo zlerobia itd to same bzdury nie wahajcie sie naprawde warto.Co do sali wesele mialam w sali ,, Przy Patykach,, i o tym tez zlego slowa nie moge powiedziec. Wszystko odbywalo sie na wysokim poziomie. Jesli macie pytania piszcie.

Potwierdzam wszystko co tu zostało napisane:) Miałem przyjemność uczestniczenia w tych wydarzeniach i faktycznie firma Savares spisała się na medal. Filmu co prawda nie widziałem, ale dekoracje, zarówno te domów, jak i sali weselnej na najwyższym poziomie, a współpraca bez zarzutów. Polecam

Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5