Forum Belchatow.info Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Świadomy przedsiębiorca, kompetentny pracownik III
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Świadomy przedsiębiorca, kompetentny pracownik III 
Dzień dobry,

Chciałbym zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym projekcie unijnym pt. „Świadomy przedsiębiorca, kompetentny pracownik III”. Jest to kolejna odsłona projektu dedykowana pracownikom oraz pracodawcom z terenu powiatów: bełchatowskiego, opoczyńskiego, pajęczańskiego, piotrkowskiego, m. Piotrków Trybunalski, radomszczańskiego, rawskiego, tomaszowskiego, wieluńskiego, wieruszowskiego.
Naszym podstawowym celem jest propagowanie wiedzy na temat metod zwalczania barier w dostępie do edukacji oraz wzrost świadomości w zakresie równouprawnienia płci, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru prowadzenia firmy.

Wierzymy, że nieustanne podnoszenie kwalifikacji, zwłaszcza z wykorzystaniem e-learning jest najlepszym sposobem na sprostanie wymogom obecnego rynku. Pragniemy przekazać jak najwięcej informacji o Kształceniu Formalnym Ustawicznym oraz jakie korzyści za sobą niesie. Wiedza to najlepsza przepustka do osiągnięcia sukcesu. Zapraszamy do zapoznania się z bezpłatnymi szkoleniami takimi jak:

- Podstawy przedsiębiorczości i dotacji unijnych – w którym przedstawiamy takie zagadnienia jak Biznes plan, formy organizacyjno-prawne przedsiębiorstw, zasady rejestracji małych firm, sposoby finansowania drobnej przedsiębiorczości
- Równość szans – obrazujemy zanikanie różnic, przełamywanie utartych schematów oraz pokazujemy korzyści jakie niesie za sobą równość kobiet i mężczyzn
Na stronie uszczegóławiamy również zalety oraz korzyści dla pracowników i pracodawców płynące z korzystania z KFU oraz e-learning .
http://edukacja.poswojsku.pl

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Zachęcam do odwiedzenia strony projektowej "Świadomy przedsiębiorca, kompetentny pracownik III", a zwłaszcza do zapoznania się z poradnikiem odnośnie podstaw przedsiębiorczości i dotacji unijnych!

http://edukacja.poswojsku.pl/projekty/poradnik-podstawy-przedsiebiorczosci-i-dotacji-unijnych.html

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Poprzez podnoszenie kwalifikacji można osiągnąć sukces, sukces oparty na pracy i nauce, dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego projektu „Świadomy przedsiębiorca kompetentny pracownik III”, który jest szansą na bezpłatne podnoszenie własnych kwalifikacji.

zapraszam do zapoznania się z prezentacjami multimedialnymi na temat KFU, e-learning oraz równości szans.

na stronie http://edukacja.poswojsku.pl
- bajka o smoku przedsiębiorcy
- przedstawienie atutów e-learning
- przedstawienie rodzajów nauczania na odległość
- zobrazowanie problematyki równości szans

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
  


Farby Bełchatów
Projektant wnętrz